Lot van drie benen figuurtjes, Indonesië, 2e helft 20e eeuw
OverzichtLot van drie fraai gestoken benen beeldjes. Gesneden uit dierlijk bot, zéér verfijnd en met een innemende uitstraling. Goede staat! Klein prijsje!!
Lengte: 11 cm
Gewicht: 104 gram
Herkomst: Indonesië
Datering: 2e helft 20e eeuw