Lot van drie SHANKA Tibetaanse schelpen, Nepal, 2e helft 20e eeuw

Artikel 20 van 140
€ 35,00 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk

Drie Shanka schelpen deels belegd met Tibetaans zilver ( laag zilvergehalte). De schelp staat voor één van de acht gunstige tekenen van het Tibetaanse boeddhisme. Het symboliseert de verspreiding van wijsheid en kennis in de strijd tegen onwetendheid. De schelpen zijn fraai gedecoreerd met florale motieven. Twee van de schelpen hebben steentjes bamboe koraal en turkois. STUNTPRIJS!

Lengte respectievelijk: 15, 12 en 9 cm. De kleinste kan als hanger gebruikt worden en heeft een oog.
Gewicht samen: 304 gram
Herkomst: Nepal
Datering: 2e helft 20e eeuw

© 2016 - 2024 Johnspecialobjects | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel